warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.farnost-telc.cz/www/sites/all/modules/event/event.module on line 567.

Events

Select event terms to filter by
Select event type to filter by
« Sobota Únor 03, 2024 »
So
Začátek:03.02.2024 17:00

Stojíme o pozemský život věčný?

K oslavám stého výročí založení Divadelního souboru Karla Čapka Třešť (1923 - 2023), i k poctě spisovatele a dramatika Karla Čapka, jehož jméno nosí soubor od roku 1939 hrdě ve svém názvu, se členové souboru rozhodli nastudovat inscenaci #Macropulos. Že je Vám název povědomý? Máte pravdu - Čapkovu Věc Makropulos zná jistě každý alespoň z doslechu. Úprava Vladimíra Altána Mátla však přenáší děj do současnosti, aby ukázala, že svět se může měnit, ale člověk nikoliv. A tak se setkáváme s tajemnou Emílií Martyovou, jsme svědky sporu o jedno bývalé panství i bezohledné hry s lidskými city, také snahy o získání receptu na věčný život a morálního dilematu hlavních postav, které mají toto tajemství na dosah ruky. Zpracování inscenace přináší nové, možná až nečekané souvislosti, z nichž diváka nepochybně minimálně aspoň lehce zamrazí. Nadčasovost Čapkova díla totiž prostě je nesporná. Premiéru si

Začátek:03.02.2024 19:30

Začátek:03.02.2024 20:00

Vážení přátelé, milí kamarádi,

i letos připravujeme tradiční ples SHM klubu Telč a budeme moc rádi, když se při této příležitosti s vámi potkáme. Tento týden jsme spustili předprodej vstupenek, tak neváhejte a rezervujte si svá oblíbená místa.

Vstupenky koupíte na adrese ples.mladeznici.cz. Ples samotný začne 3. února ve 20 hodin v KD Sedlejov a k tanci nám bude hrát naše oblíbená kapela Faethon.

Těšíme se na vás!

Za SHM klub Telč Ondřej Horník

P. S. Budeme moc rádi za každý dar do tomboly. Máte-li něco, co nám chcete věnovat (ať už jde o hmotné dary, nebo třeba poukázky na služby či zážitky), napište nám na ples@mladeznici.cz a domluvíme podrobnosti.

Syndikovat obsah