Fotky po jáhenském svěcení Pattyho

Pro shlédnutí celého alba kliknout na obrázek ↓

Fotky z 1. sv. přijímání

K prohlížení celého alba kliknout na obrázek...↓

INICIACE – 16. ROČNÍK

MUŽSKÝ RITUÁL PŘECHODU DO ZRALÉ DOSPĚLOSTI

INSPIROVANÝ P. RICHARDEM ROHREM, OFM

Vede P. Ladislav Heryán, SDB a P. Václav Vacek.

Rádi bychom vás pozvali na  16. ročník „Mužského rituálu přechodu do  zralé dospělosti“ (Mens Rite of Passage - MROP), inspirovaného františkánským knězem a řeholníkem Richardem Rohrem. Jedná se o  netradiční duchovní cvičení v  ekumenickém duchu, které je otevřeno i  hledajícím a  lidem bez vyznání.

Víme, že dospělými a moudrými se nemůžeme stát po jednom víkendu, ale více než 1300 (našich) mužů udělalo při absolvování uplynulých ročníků této akce osobní zkušenost, ŽE NA  CESTĚ KE  ZRALÉ DOSPĚLOSTI MŮŽE BÝT TENTO ČAS VELMI DOBRÝM ZAČÁTKEM. Program nachází inspiraci i v jiných kulturách a náboženských tradicích, je však plně založen na křesťanských základech. Je určen pro muže středního věku (doporučujeme min. 30 let).

Více info zde

Odkaz přihlášky zde

Fotky během liturgického roku 2019

Pro zobrazení celého alba kliknout na obrázek↓
(Dalčích několik fotek vložím až ve druhé polovině července)

Velká cena v atletice 2019

22.06.2019 08:30

Plakát na Velkou cenu v atletice 22.6. od 9 hodin pod Sokolovnou

Rychlé šipky

16.06.2019 16:30

Divadelní soubor HILDEGARDA  působí v  I. Národním kamenném venkovském  divadle v Horním Bolíkově (I. NKVD), které založila slavná spisovatelka, vědkyně, všestranná umělkyně, Hildegarda Řeřichová. Je to soubor veskrze dívčí.

Hildegarda se narodila z nerovného svazku koncesované tulačky Justýny Řeřichové a korunního prince Rudolfa Habsburského. Z tohoto milostného vztahu se narodila dcera, kterou Justýna povila v bolíkovské pazderně. Tam jí také Rudolf poslal moták : „ Ať má naše dcera nějaké ryze české jméno, třeba Hildegarda.“ Rudolf z odloučení od své lásky a dcery zešílel a následně spáchal sebevraždu.

Hildegarda coby Habsburk musela každé prázdniny trávit u

Den otců v orlovně

16.06.2019 18:00

AJeTo → Sylvie

01.06.2019 19:30

Autobus na jáhenské svěcení

Na jáhenské svěcení autobusem do Brna se můžete přihlašovat u p.Trojanové, tel. 736739026.
Odjezd v 6 hodin ráno z Telče od kruhového objezdu na Kostelnomyslovské ulici,
další zastávky budou upřesněny v neděli před odjezdem v ohláškách a zde na farních stránkách.