POŘAD BOHOSLUŽEB
neděle 1. září 2024

Neděle 1. září
22. neděle v mezidobí (cyklus čtení B)

8.00 Mrákotín - pouť

Za živé a zemřelé obyvatele našich farností

9.30 Studená

Za Jaroslava Šicnera, sourozence a rodiče

11.00 Popelín!

Pondělí 2. září

Úterý 3. září
Památka sv. Řehoře Velikého, papeže a učitele církve

18.00 Mrákotín - modlitba za mír

Středa 4. září

18.00 Borovná

Za novomanžele Voříškovy, syna, rodinu Baborovu a duše v očistci

Čtvrtek 5. září

17.00 Mrákotín - adorace+zpovídání

18.00 Mrákotín

Za rodiče Kadlecovy, dcery Jaroslavu a Marii, zetě Oldřicha a Františka a celou přízeň

20.00-22.00 Studená - adorace za kněze

Pátek 6. září
1. pátek v měsíci

17.00 Studená - adorace+zpovídání

18.00 Studená - mše sv. pro děti na zahájení školního roku

Za živou a zemřelou rodinu Půlpitlovu, Grenušovu, Novákovu a všechny, s kterými došlo ke kofliktu nebo ublížení, za vzájemné odpuštění, usmíření a Boží požehnání pro všechny

Sobota 7. září
Nezávazná památka sv. Melichara Grodeckého, kněze a mučedníka

10.00 Studená - křest Maria Satrapová

16.30 Zahrádky - růženec na 1. sobotu

17.00 Zahrádky - mše sv. s rozjímáním

Za rodiče Rodovy, dceru Růženu, syna Jana a za živé a zemřelé členy rodiny

Neděle 8. září
23. neděle v mezidobí (cyklus čtení B)

8.00 Mrákotín

Za Marii Kremličkovu, manžela, rodiče a syny Jana a Lubomíra

9.30 Studená

Za rodinu Josefa a Marie Kminiakových a syna Mikuláše, za rodinu Emilie a Štefana Lalikových a bratra Jana, za živé a zemřelé z celého rodu

11.00 Palupín

Za živé a zemřelé obyvatele našich farností

Další informace:

Výuka náboženství ve Studené začíná ve čtvrtek 5. září na faře. Více info na plakátku. V Telči začne výuka náboženství v týdnu od 16.9.

V pátek 6.9. ve Studené bude mše sv. na zahájení školního roku. Dětem budeme žehnat aktovky. Dvě školní děti - Vojta a Amálka od Heřmánků - budou také přijaty mezi čekatele křtu. Po mši svaté zveme všechny na táborák na farním dvoře.

V sobotu 7.9. jsme zváni do Olšan na rozloučení s prázdninami. V prostoru před osvěžovnou nás čekají od 14 h soutěže pro děti i dospělé a občerstvení v podobě guláše, piva, lima a špekáčků.

Farnost Telč nás zve na farní den, který se koná v neděli 8.9. od 14 h v orlovně.

Prosíme, modleme se za přípravu na biřmování a za obnovu biřmování a působení Ducha Svatého v naší farnosti.

Srdečně Vás zveme na historicky první kurz alfa v Telči. Kurz je určen pro všechny, kdo chtějí víc poznat křesťanství - nezávazně, zdarma a příjemnou formou. Je vhodný pro lidi nevěřící, hledající i "kované" katolíky. Zahajen bude v úterý 24.9. v 19 h v Orlovně v Telči (Jihlavská 77). Kurz probíhá v rámci 12 úterních večerů v Telči a jednoho sobotního soustředení v Kostelním Vydří. V rámci každého večera Vás čeká večeře, přednáška a diskuse ve skupinkách. Budeme rádi, pokud se přihlásíte předem u Ivy Bočkové na č. 737356129. Více info na plakátcích.