Tříkrálová sbírka 2021

Opět se na Vás obracím ohledně Tříkrálové sbírky a předávám nejaktuálnější informaci ohledně koledování:

Rada ředitelů v rámci Charity ČR rozhodla, že v 5. stupni PES (v němž se nyní nacházíme - a dle aktuální situace až do 10.1. to tak zůstane) NEBUDE realizováno ŽÁDNÉ koledování. Tedy klasická koleda, stánky apod. jsou v tomto stupni ZRUŠENY.
Možný je pouze umístění kasičky do veřejných prostor (bez koledování!). Chci Vás proto poprosit, pokud to bude možné, o umístění pokladničky, popř pokladniček ve Vaší obci na nějakém veřejnosti dostupném místě (obecní úřad, obchod,...) a o informování Vašich občanů o možnosti přispět do takto umístěných pokladniček. Děkuji. Termín sbírky je posunut až do 24.1.2021.

Pro dárce existuje také možnost přispět do Tříkrálové sbírky pomocí virtuální online kasičky www.trikralovasbirka.cz<http://www.trikralovasbirka.cz> , na tomto portálu je možné přispět konkrétní oblastní charitě až do dubna 2021. Prosím, o rozšíření také této informace mezi občany. Děkuji.

Pokud by se v průběhu ledna radikálně změnila epidemiologická situace a bylo by možné koledovat klasickým způsobem, budu Vás ihned informovat. Informace o aktuálním vývoji budou také na webových stránkách Oblastní charity Jihlava a Facebooku. V případě jakýchkoli nejasností mě prosím kontaktujte.

Pokladničky v Telči budou na těchto místech:   kostel Matky Boží, lékárna Hercíkovi, železářství Karel, pekárna Marek, autodíly Svoboda, prodejny Tesco a Jednota na Dačické


Přeji Vám úspěšný vstup do nového roku, hodně zdraví, sil a optimismu

Roman Mezlík
koordinátor dobrovolníků

Oblastní charita Jihlava
Jakubské náměstí 2
www.jihlava.charita.cz<http://www.jihlava.charita.cz/>