Prosba o aktualizaci lektorů na rok 2018

Vážení lektoři a zájemci o lektorskou službu,

     velice Vám všem děkujeme za dosavadní čtení Písma při bohoslužbách. Po roce je třeba udělat nový

program lektorů pro mše svaté v Telči a nechci jen přepsat jména přihlášených z minulého roku, neboť někomu se to jak to bylo nehodí a naopak se třeba může přihlásit někdo nový ... Kdyby se našlo alespoň 10 - 12 lidí na každou uvedenou mši v tabulce, bylo by to výborné a mohl bych jména rozepsat na celý rok. Minulý rok se několik dobrovolníků přihlásilo na devátou a po dohodě četli na půl osmé a na devátou jsem je nenapsal vůbec a to byla chyba. Tímto jim ještě jednou moc děkuji.
     Pro letošek, abychom udželi čtení Písma jěště mimo deváté na půl osmé, popřípadě i těch dalších, Vás prosím, abyste se třeba uvolili i na ostatní a do kolonky připsali, - např. 2 - 4x za rok...(Po nahlédnutí do tabulky pochopíte). Rád bych, aby na lektory nepřicházela služba častěji jak za 6 týdnů. Pokud přibude čtení v sobotu a na půl jedenácté, je možné, že obsadíme tyto služby (s těmi novými poznámkami v kolonce 2x, 4x za rok...) jen třeba na půl roku, ale všechno je posun a bylo by to moc dobře. Pravděpodobně někdy po 14. 1. 2018 níže zapsané dobrovolníky rozepíšeme do celého roku, jako je to například u zvoníků a seznam zveřejníme zde na stránkách a v našich kostelích na nastěnkách. V případě, že pak někdy nebudete moci číst čtení (budete mimo domov…) tak nevadí, je nejjednodušší požádat někoho z jiných lektorů za záskok, nebo výměnu služby a nebo máme ještě naštěstí ministranty☺. U zvoníků jsou výměny dost častá praxe a nebývá v tom problém.
     Kontakt na sebe 
(email i mobil) mi prosím pošlete na email: bocekpaja(zavináč)seznam.cz nebo na 736655855 a to kvůli: 1. případnému kontaktování mezi námi, 2. proto, že je tato tabulka lehce přepsatelná a aby v případě ztráty se zájemci „neztratili“. 

     Díky předem za Váš kontakt, Pavel B. a další, kteří též doufají, že nás v tomto novém roce přibude☺.

Odkaz na tabulku zde

 

Štítky: