warning: Creating default object from empty value in /www/doc/www.farnost-telc.cz/www/sites/all/modules/event/event.module on line 567.

Events

Select event terms to filter by
Select event type to filter by
« Week of Duben 29, 2019 »
all day
Na mnohá přání farníků letos připravujeme  pouť na poutní místo Turzovka. Pouť se uskuteční  první květnovou sobotu, tj. 4.5.2019. Vzhledem k velké vzdálenosti tohoto poutního místa se bude vyjíždět v brzkých ranních hodinách, odjezd bude ještě upřesněn, předpokládá se ve čtyři  hodiny, nejpozději v půl páté ráno. Na poutním místě Turzovka je program první soboty od 10hodin večeřadlo a po skončení večeřadla mše svatá. Po mši svaté se zdržíme na prohlídku poutního místa a májovou pobožnost asi do 15hodin.

Vše bude upřesněno ve vývěskách, na farních stránkách a v ohláškách koncem února, kdy se budete moci závazně na pouť přihlásit. Pokud byste měli zájem o společné uzavření pojištění cestovních výloh, případně výměnu kapesného – eura, vše bude domluveno při přihlašování, jako obvykle ve farní knihovně u p.Trojanové.