Pozvání na různé akce

Přátelé, jako každoročně se na vás obracím s nabídkou účasti na Mužském rituálu vstupu do zralé dospělosti (mužská iniciace).

Pokud jste se na rozdíl od cca 700 našich chlapů této akce ještě nezúčastnili, zkuste zvážit, zda právě letos nepřišel ten pravý čas.

V letošním roce nabízí YMCA Familia pod názvem CROSS 012 také další zajímavou akci (opět pod vedením P. Glogara), která je určena mladým mužům ve věku od 18 do cca 25 let, příp. i o něco starším.

Oslovit tuto věkovou kategorii s novou nabídkou není právě snadné a proto vás prosím o pomoc při propagaci.

Zkuste akci nabídnout svým dospělým synům a oslovte i další mladé muže ve svém okolí (farní společenství, skaut, ministranti, manželská setkání apod.).

Cesta k dospělosti, k převzetí odpovědnosti za svůj život a v budoucnu i za vlastní rodinu, není pro dnešní kluky vůbec snadná. Věříme, že tato akce by jim v tom mohla pomoci.

Pozvánky a přihlášky na uvedené akce najdete na adrese http://www.familia.cz/ . Budete-li chtít, mohu vám je také poslat v příloze mailu nebo ve větším počtu i poštou.

S jakýmikoliv dotazy se obracejte na adresu chlapi@familia.cz

Přeji vám krásný čas dovolených a děkuji za pomoc.

Zdeněk Michalec, YMCA Familia

Osobně můžu doporučit pro chlapy mužskou iniciaci, kterou jsem také prošel před dvěma roky nezávisle spolu s několika chlapy z naší farnosti a manželská setkání, která mne a moji ženu letos v Kroměříži až nečekaně mnoho obohatila a prohloubila náš manželský vztah. Rád vám též odpovím na případné dotazy.

Pavel Boček (bocekpavel@gmail.com)