Noc Kostelů - letošní novinka

29.05.2015 16:00
29.05.2015 23:59

Letošní Nocí kostelů provede Poutnický pas

Noc kostelů se již blíží, a proto je na čase představit jednu letošní novinku, a to Poutnický pas. Ten bude propojovat všechny otevřené kostely a kaple (Matka Boží, kaple sv. Rocha, kaple Dítěte Ježíš na Starém městě, sv. Duch, Jména Ježíš a sv. Jakub na náměstí). Na každém z těchto míst budete moci obdržet Poutnický pas, do kterého můžete sbírat na všech místech nálepky.

V Poutnickém pase najdete stručné informace o jednotlivých chrámech či kaplích. Zároveň uprostřed je dvojstrana věnovaná sochám umístěným na cestě kolem Staroměstského rybníka (Na Dlážkách), kde u každé sochy můžete také získat nálepku. Po nasbírání nejméně 10 nálepek se můžete od 21:00 do 24:00 přihlásit na faře (na náměstí vedle kostela Jména Ježíš) o Certifikát poutníka, který vám zůstane na památku na letošní Noc kostelů. :-)

Těšíme se na Vás! J

Za tým organizátorů Tereza Kohoutková